PADI Seal Team

Komando Foki

Kilka słów o programie

PADI Seal Team to rozwijające i angażujące zajęcia pozalekcyjne wprowadzające dzieci do nurkowego świata.

Każde zajęcia to specjalistyczna misja podwodna, podczas której dziecko czerpie wiedzę z dziedziny fizyki, biologii i geografii, poznaje swoje słabe i mocne strony oraz nabywa większej pewności siebie poprzez poczucie odpowiedzialności za siebie i innych.

Zajęcia umożliwiają naukę nurkowania i dobrą zabawę najmłodszym, aż do momentu, kiedy będą mogli zdobyć swój pierwszy międzynarodowy certyfikat PADI Junior Open Water Diver.

Jak wyglądają pierwsze zajęcia?

Pierwsze zajęcia oswajają dzieci z nurkowaniem w basenie ze sprzętem nurkowym i z najważniejszymi zasadami obowiązującymi w nurkowaniu. Po pierwszym bloku zajęć przychodzi czas na specjalistyczne misje zaawansowane.

Jakie stopnie można zdobyć będąc w drużynie Komando Foki?

Zajęcia PADI Seal Team składają się z 5 bloków. Zaliczenie każdego z nich wiąże się ze zdobyciem odpowiedniego stopnia nurka AQUAnauty.

Komando Foki to cykl 5 misji podwodnych, które obejmują podstawowe umiejętności nurkowania, takie jak oddychanie pod wodą, oczyszczanie maski z wody, odzyskiwanie automatu i pływanie, doświadczając uczucia nieważkości. Dzieci zdobywają wiedzę na temat nurkowania uczestnicząc w omówieniach początkowych z instruktorem.

Mistrz Komando Foki to 10 specjalistycznych misji podwodnych obejmujących przygody takie jak identyfikacja stworzeń, przestrzeń kosmiczna, nawigacja podwodna, podwodne fotki i inne. Uczestnicy, którzy zaliczą 10 specjalistycznych misji podwodnych oraz wykażą się umiejętnością zmontowania i rozmontowania sprzętu nurkowego, uzyskują stopień Mistrza Komando Foki.

Ratownik Komando Foki to program skupiony na radzeniu sobie w stresujących sytuacjach podczas nurkowania. Na zajęciach nauczymy się wypuszczania bojki w toni, ratowania nieprzytomnego nurka spod wody, nie zabraknie kontrolowanego awaryjnego wypłynięcia i pierwszej pomocy. Dzieci, które zaliczą wszystkie 10 misji podwodnych, uzyskują stopień Ratownika Komando Foki.

Kapitan Komando Foki to zaawansowane misje podwodne umożliwiające dzieciom zdobycie nowych doświadczeń i zapoznanie się ze specjalistycznym sprzętem nurkowym. Program obejmuje przygody takie jak prace podwodne, nurkowanie z komputerem, specjalista sprzętowy i inne. Zdobądź stopień Kapitana Komando Foki zaliczając wszystkie 10 misji podwodnych.

Admirał Komando Foki to ostatnie 5 misji powodnych, solidna dawka ćwiczeń przygotowujących do kursu PADI Junior Open Water Diver. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z torem przeszkód i staną się liderami zdobywając umiejętność planowania i organizowania nurkowania. Zdobywając stopień Admirała, dziecko z łatwością poradzi sobie z kursowymi ćwiczeniami na zaliczenie. Podczas zajęć nie zabraknie również zabawy i rywalizacji.

Zdobądź wszystkie stopnie i zostań Admirałem Komando Foki, elitarnej grupy młodych AQUAnautów!

Dodatkowe informacje

Nurkowanie dla dzieci to świetny pomysł, by rozbudzić nowe zainteresowania i zadbać o ich aktywność.

Hello.